השירותים שלנו:

מבדקי בטיחות למוסדות חינוך

פעם שנה נדרש כל מוסד חינוכי לעבור מבדק בטיחות ע"י עורך מבדק מוסדות חינוך מוסמך! הוא בוחן את מצב הבטיחות במוסד, מבדקים אלו מהווים כלי ניהולי מקיף לשמירה על רמת בטיחות נאותה וצמצום סיכוני בטיחות במוסד הלימודים

Workplace

הנדסת בטיחות

בעבודה מתקיימים תהליכים הנדסיים מגוונים ורב תחומים החושפים את העובדים לסכנות העלולות לגרום לתאונות ופציעות! על מנת לייעל את העבודה ולמנוע סכנות נדרש לפעמים איש מקצועי עם חשיבה הנדסית.

הדרכות בטיחות

על המעסיק קיימת חובה חוקית למסור לעובדיו מידע עדכני על הסיכונים השונים הקיימים במקום העבודה ובפרט בתחנת העבודה בה יעסוק העובד ודרכים למניעתם של אותם סיכונים!!!

ממונה בטיחות בעבודה

במקום העבודה קיימות סכנות רבות העלולות לפגוע בבריאות העובדים ואף לגרום לתאונה ופציעה, על המעסיק קיימת אחריות לבטיחותם ושלומם של עובדיו אך לא כולם בקיאים בתקנות ובחוקים, לשם כך יש למנות יועץ מקצועי, ממונה בטיחות בעבודה!!!

תכניות בטיחות אש

תכנית בטיחות אש כוללת תכנון של: מערכי בטיחות אש הקיימים בבניין והיא נדרשת לצורך קבלת היתר בנייה ומתן רישיון עסק! בהכנת תכנית בטיחות (אש) מקבל יועץ הבטיחות החלטות מכריעות.

Workplace

תיקי שטח

ברחבי ארץ ישראל פזורים מבנים רבים המהווים מוקדי סיכון בשל כמות האנשים הנמצאים בהם ומורכבות המבנים והמתקנים הקיימים בהם, כתוצאה מכך יצאה הוראת נציב 503 המחייבת בעיסוק זה הכנת תיקי שטח.

אודותינו

מאז הקמתה של החברה בשנת 2004, אנו עושים כמיטב יכולתנו להעניק ללקוחותינו את שירותי החברה ברמה גבוהה תוך שמירה על איכות השירות, מקצועיות ואמינות.
החברה בעלת מגוון רחב ומקיף בתחום שירותים בנושאי הבטיחות בעבודה, הכשרות מקצועיות , ובדיקות ויעוץ חשמל, מבין שירותינו

  • עריכת סקר סיכונים בחשמל במפעלים, מוסדות וארגונים
  • הדרכות בנושא בטיחות בחשמל לעובדים, ממוני בטיחות וחשמלאים
  • הכשרות מקצועיות לחשמלאי מסויג וחשמלאי שירות
  • עריכת תיק שטח
  • מבדקי בטיחות למוסדות חינוך
  • בדיקות חשמל

:מאמרים אחרונים

מהו תיק שטח

תיק שטח הינו למעשה אוגדן בטיחותי וביטחוני של מבנה אשר נמצע תחת אחריותו של ארגון או עסק כלשהו. בתיק זה ניתן יהיה למצוא את תכונותיו העיקריות של המבנה וסביבתו לצד פירוט האמצעים השונים הנחוצים לתגובה מהירה במצבי חירום מסוגים שונים.

מבדקי בטיחות במוסדות חינוך

מבדקי בטיחות בעלת ההסמכה הנדרשת על פי חוזר מנכ"ל זהבה נזרי פועלת משנת 2018 כממונה בטיחות ובעריכת מבדקי בטיחות במוסדות חינוך על פי תקנות התכנון והבניה ודרישות חוזר מנכ"ל משרד החינוך

בדיקות חשמל

קיימות דרישות לביצוע בדיקות חשמל למתקנים על פי חוק החשמל תשי”ד 1954 ותקנותיו הנוגעות למתקני חשמל. ישנן דרישות נוספות לביצוע בדיקות חשמל על ידי הרשות הארצית לכיבוי והצלה במסגרת רישוי עסקים. משרד החינוך בהתאם לחוזה בטיחות של המשרד. חברות הביטוח כתנאי לביטוח.

Keywords need to unlimited

Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in form.